HizmetlerVinç Hizmetleri

1 (bir) tondan - 300 (üç yüz) tona kadar ağırlık kaldırma gücüne sahip son teknoloji vinç ürün yelpazemiz ve alanında uzman profesyonel kadromuz ile kusursuz vinç hizmetleri vermekteyiz.

DAHA FAZLA

Hafriyat

Bu hizmetin temeli saha araştırmasıdır. Saha araştırmasını ve incelemesini doğru yaparsanız en doğru fiyatı müşteriye sunar ve en verimli zaman aralığında hizmetinizi sunarsınız.

DAHA FAZLA

Bina Yıkım

Bina yıkımları çeşitli nedenler ve bu nedenlerin sonucuna bağlı olarak vinçlerle çalışma yapılan özel projelerdir.Yığma, ahşap, kâgir, betonarme ve asmolen tarzı yapı çeşitleriyle ile inşa edilmiş her türlü yapı yıkımında hizmet vermekteyiz.

DAHA FAZLA

İnşaat

Kanalizasyon, elektrik ve mekanik projelerin hazırlanması, malzemelerin tedariki hizmetleri vermekteyiz

DAHA FAZLA

İş Makinesi Kiralama

Günlük, haftalık, aylık ya da saatlik olarak kiralık iş makinelerimiz en yüksek performansı sunan en gelişmiş makinelerdir.

DAHA FAZLA

Nakliyat

Deneyimli çalışanlarımız ve çok geniş araç parkurumuz sayesinde çevreye zarar vermeden olabildiğince kısa sürede araçlarımızla moloz nakliyesi sağlanır.

DAHA FAZLA

İnşaat Malzemeleri

Bu işin tanımı ve hizmeti oldukça açıktır. Satılması planlanan inşaat malzemeleri ilgili reyonlara yerleştirilir.

DAHA FAZLA

Tadilat Hizmeti

İş yeri, ev, ofis, okul, bina ve depo gibi iç ve dış tüm mekânların tadilat ve dekorasyonunu uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

DAHA FAZLA

Dekorasyon Hizmeti

Fabrika, villa, ofis, ev, salon, mutfak ve banyo gibi mekânlara uygun projeler oluşturup estetik mimari tasarımlar yapıyoruz.

DAHA FAZLA
loader